Jesienne nowości 2021

Zapraszamy do ekscytującego spotkania z kolejną porcją nowości Grupy Kinnarps z 2021 r. Wśród nich znajdują się zarówno całkowicie nowe produkty, jak i kolejne warianty dotychczasowych serii. Jak zawsze w produktach marek należących do Grupy Kinnarps tradycja i rzemieślniczy kunszt spotykają się z innowacją i kreatywnością. Poznajcie najnowsze rozwiązania Grupy Kinnarps!

nowości MARKI SKANDIFORM

charlottevonderlancken_johnscarisbrick_bw1 1x1.jpg

„Korzystając z możliwości łączenia różnych materiałów i komponentów chcieliśmy opracować krzesło, które byłoby wygodne i łatwe w użyciu w zależności od tego, w jaki sposób będzie wykorzystywane. Dzięki formowanemu siedzisku i oparciu mogłem pracować z miękkimi krawędziami i detalami, aby zaprojektować krzesło o klasycznych, ale także wyjątkowych funkcjach. Dodatkową korzyścią była możliwość pracy z nowym materiałem, który ma niewielki wpływ na klimat.”

Stefan Borselius, designer

D2

PROJEKT: STEFAN BORSELIUS

Krzeseł D2 nie sposób przeoczyć we wnętrzu. Są wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu oraz konopi, a lekkie, naturalne wzornictwo sprawia, że krzesła te można bardzo łatwo rozstawić w pomieszczeniu, sztaplować, czyli zebrać w stos lub zawiesić na krawędzi stołu. Dostępne są w wielu wariantach: wykonane w całości z tworzywa sztucznego, częściowo tapicerowane lub w całości tapicerowane materiałami o kontrastowych kolorach. Z podłokietnikami lub bez nich. D2 sprawdza się we wszystkich sytuacjach – niezależnie od tego, czy chodzi o ożywione rozmowy, czy pracę w ciszy.

Poznaj D2

alle4_3pots_1table.jpg

KRZESŁO LOLA

nowY PRODUKT
PROJEKT: MARGOT BAROLO

Design krzesła Lola jest przyjazny. Daje wrażenie solidności, która zapewnia oparcie. Jednocześnie odznacza się humorem i lekkością formy. To charakterystyczne krzesło posiada dopracowane tapicerskie detale, takie jak przeszycia i fałdy. Ale przede wszystkim jest wygodne w użytkowaniu.

Zobacz krzesło Lola

canard_stack.jpg

KRZESŁO CANARD

NowY PRODUKT
PROJEKT: LARS HOFSJÖ

Na zabawną sylwetkę krzesła Canard zwraca uwagę jego nazwa. Canard to po francusku kaczka i do jej charakterystycznego, chwiejnego chodu nawiązuje jego kształt. Ale dzięki eleganckiej metalowej ramie oraz lekkiemu siedzisku z jesionowego drewna jest wygodne i stabilne.

Zobacz krzesło Canard

fendo_family_640x844.jpg

STOLIK TINNEF

NOWE WYKOŃCZENIA
PROJEKT: CHARLOTTE VON DER LANCKEN

Blat stolika Tinnef jest wykonany w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu butelek, dzięki czemu każdy stolik ma unikalny wzór. W nowej odsłonie Tinnef jest dostępny także w wersji z blatem z białego plastiku, drewna dębowego lub barwionego na biało jesionu.

Zobacz stolik Tinnef

matsumoto-mini_ral.jpg

PANEL DEEP FOREST

NOWE WZORY
PROJEKT: NINA JOBS

Dźwiękochłonny panel ścienny. Posiada wypełnienie wykonane z przetworzonych materiałów włókienniczych. Nazwa Deep Forest zainspirowana została uczuciem cudownej ciszy, która otacza Cię, gdy jesteś w głębokim lesie. Nowe warianty przywodzą na myśl las o różnych porach roku.

Zobacz panele dźwiękochłonne Deep Forest

Skandiform_logo.png

Skandiform czerpie inspirację z tradycji skandynawskiego designu, odzwierciedlając organiczne piękno natury i różnorodną paletę kolorów.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O SKANDIFORM

 

 

NOWOŚCI MARKI KINNARPS

OBERON 2.0

Seria Oberon to dobrze zaprojektowane biurka, stoły do spotkań, stoliki do kawy i stoły kawiarniane przeznaczone do kompleksowej aranżacji otoczenia. Intuicyjne sterowanie ułatwiające dostosowanie wysokości blatu za pomocą elektrycznego siłownika. Zabezpieczenie antykolizyjne w standardzie. Sterowanie typu PLUG & PLAY. Stoły do pracy siedzącej i stojącej są stabilne i posiadają elektryczną regulację wysokości, która zapewnia najwyższy poziom ergonomii. 

Zobacz biurka Oberon

 

OPTI - INTELIGENTNE AKCESORIA DO BIUREK ORAZ STOŁÓW DO SPOTKAŃ

Opti to seria inteligentnych, łatwo dostępnych i przyjaznych dla użytkownika akcesoriów do biurek oraz stołów do spotkań. Przetestowane pod kątem ergonomii, jakości i bezpieczeństwa. Przemyślane i dobrze zaprojektowane rozwiązania zapewniają potrzebne funkcje i ułatwiają organizację środowiska pracy. Łatwo dostępne i uporządkowane rozwiązania technologiczne sprawiają, że praca zarówno przy biurku, jak i w sali konferencyjnej jest przyjemniejsza, łatwiejsza i bardziej wydajna. 

Zobacz akcesoria do biurek i stołów

kinnarps_logo

Dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu Kinnarps dostarcza kompleksowe i bezpieczne rozwiązania, z naciskiem na funkcjonalność, ergonomię i elegancki skandynawski design.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O KINNARPS

 

 

Nowości marki Materia

Kinnarps_Materia_siedziska_agile_Cap.jpg

STOŁEK CAP

NOWE KOLORY
PROJEKT: AXEL BJURSTR

Cap to stołek, którego projekt został zainspirowany wyglądem naparstka krawieckiego. Niewielka waga i charakterystyczny kształt idealnie sprawdzają się, gdy jest potrzebne siedzisko do krótkiego spotkania przy stanowisku pracy lub dodatkowe miejsce w salach konferencyjnych i holach.

Zobacz stołek Cap 

Kinnarps_Materia_Rocca_stool_cap-stool.jpg

STOŁEK ROCCA

NOWE OPCJE
PROJEKT: ALEXANDER REHN

Rocca to rodzaj lekkich siedzisk, które charakteryzują się intrygującym kształtem, ułatwiającym aktywne siedzenie. Opcjonalnie dostępne są elementy do zawieszania, które chronią blaty stołów i ułatwiają czyszczenie podłogi pod stołem.

Zobacz stołek Rocca 

Kinnarps_Materia_sofa_Ambient_poczekalnia.jpg

SOFA AMBIENT

AKCESORIA
PROJEKT: FREDRIK MATTSON

Sofę modułową Ambient można łatwo dostosować do potrzeb przestrzeni. Blaty pomiędzy siedziskami można wzbogacić o dodatkowe akcesoria, takie jak donice czy uchwyty na czasopisma.

Zobacz sofy modułowe Ambient

MATERIA_Neo-Lite-bar-stool-wooden-legs_Uni-table_Couture_metal-box_interior-1-3.jpg

STOŁEK NEO LITE

nowe wykończenia
PROJEKT: FREDRIK MATTSON

Wygodny stołek barowy Neo Lite odznacza się piękną linią. Siedzisko z polipropylenu w kolorach z gamy CbM* może być teraz także wkończone tkaniną lub skórą. Drewniane nogi dostępne są w wersji z bielonego jesionu lub bejcowanego na czarno.

Zobacz wysoki stołek Neo Lite

KL01-000085A.png

Materia to eksperymentalna i kreatywna marka, która poszerza granice użyteczności i architektury wnętrz. Dzięki nieprzewidywalności i koncepcyjnemu wzornictwu Materia kształtuje i ułatwia dynamiczne zmiany w nowoczesnych firmach.

PRZECzytaj więcej o materii

 

 

NOWOŚCI MARKI NC NORDIC CARE

Humlan-Sture.jpg

HUMLAN

PROJEKT: EVA SCHILDT

Fotel Humlan z wysokim oparciem zapewnia spokój i komfort, umożliwiając użytkownikowi łatwą zmianę pozycji siedzącej. Seria siedzisk Humlan powstała z myślą o komforcie seniorów w domach opieki, ale elementy z tej serii sprawdzają się w różnych przestrzeniach, gdzie ważne są szczególne walory użytkowe.

Zobacz fotel Humlan

Kinnarps_NC-Nordic-Care_specjalistyczny-fotel-Freja_inclusive-design.jpg

FREJA

PROJEKT: NC NORDIC CARE

Freja z metalową ramą to funkcjonalny fotel zapewniający bezstopniową regulację i wysoki komfort siedzenia. Ten wygodny fotel został zaprojektowany z myślą o wnętrzach, gdzie dezynfekcja i higiena stanowią ważny element codziennej pracy. Posiada zdejmowaną i nadającą sie do prania tapicerkę.

Zobacz fotel Freja

NC Nordic Care czerpie z charakterystycznej dla Skandynawii troski o ludzi i środowisko naturalne. Podstawowe wartości partycypacji i odpowiedzialności są wyraźnie odzwierciedlone w ofercie produktów.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O NC NORDIC CARE

Zainteresowały Cię te produkty? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kinnarps Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wycofać zgodę w każdym czasie oraz, że wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody, a przed jej wycofaniem.

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.