Doskonałe budki telefoniczne i kabiny akustyczne marki Framery w ofercie Kinnarps!

Z przyjemnością informujemy, że Kinnarps jest dystrybutorem rozwiązań marki Framery na polskim rynku.

Framery jest fińskim producentem kabin i budek telefonicznych, które zapewniają prywatność w przestrzeniach biurowych, poprawiając ich komfort akustyczny. Kabiny marki Framery stanowią idealne rozwiązanie w biurach typu open space oraz activity-based working. Budki i kabiny są dostępne w wersji jedno- i dwuosobowej oraz wielu wariantach kolorystycznych. Wyposażone są we wszystko, co potrzebne do komfortowej rozmowy telefonicznej, spotkania w cztery oczy lub wspólnej pracy dla dwóch osób: system wentylacji, gniazdko elektryczne i oświetlenie LED oraz siedzisko i blat. Instalacja kabin Framery jest błyskawiczna i bezproblemowa, dlatego też produkty tej marki cieszą się uznaniem międzynarodowych firm, o dynamicznym i hałaśliwym środowisku pracy.

Framery O – budki telefoniczne - to idealne rozwiązanie do prowadzenia rozmów z zachowaniem prywatności bez przeszkadzania współpracownikom. W hałaśliwych środowiskach jest to także świetne miejsce umożliwiające głęboką koncentrację w ciszy i spokoju.

Framery Q – miejsce spotkań- pozwala na spotkania 2-4 osobowe, sesje burzy mózgów i ważne rozmowy indywidualne.

Produkty Framery są produkowane w Finlandii. Wszystkie materiały i projekty są dobierane z należytą starannością tak, aby spełniały standardy najwyższej jakości w zakresie akustyki, użyteczności  i designu.

FRAMERY

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na otrzymywanie wszelkich informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.), i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, telehandlowych i telemarketingowych zgodnie z ust. z dnia 29.08.97. r. o ochronie danych osobowych (Dz. U Nr. 133 poz. 88) przez Kinnarps Polska w celach marketingu bezpośredniego produktów lub usług Kinnarps Polska. Wyrażam zgodę dla w/w przedsiębiorstwa na przetwarzanie powyższych danych jak i danych, które udostępnię w przyszłości w celach wyżej wymienionych.