Nowe rozwiązanie w ofercie budek akustycznych Framery - Framery One

Prezentujemy Framery One, pierwszą na świecie budkę akustyczną z podłączeniem do sieci. To rozwiązanie, które łączy w sobie wyjątkowy design, najnowszą technologię i wysokie parametry izolacji akustycznej. Framery One to przestrzeń do pracy w ciszy, bez rozpraszającego hałasu z zewnątrz i bez pogłosu wewnątrz, którą można łatwo zaadaptować do swoich potrzeb.

    

Kinnarps jest dystrybutorem rozwiązań marki Framery na polskim rynku.

Najnowsza budka telefoniczna do biura w ofercie Framery wyróżnia się niezwykle wysokim poziomem izolacji akustycznej, który zapewnia prywatność rozmów w otwartej przestrzeni biura. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, można zintegrować Framery One z systemem/kalendarzem rezerwacji. Specjalne oznaczenia automatycznie informują użytkowników, gdy budka jest zajęta lub wolna. Systemem można zarządzać poprzez ekran dotykowy, a nad działaniem jego funkcji czuwa Framery Connect.

Dzięki dodatkowemu wyposażeniu Framery One można z łatwością dostosować do potrzeb użytkowników. Doskonały system wentylacji zapewnia dostęp do świeżego powietrza, który ułatwia skupienie na wykonywanych zadaniach i zapewnia wysoką efektywność użytkownikom. Szeroka gama kolorystyczna ramy i wnętrza budki pozwala na dopasowanie jej do stylu całego wnętrza biura.

Bezpieczeństwo użytkowników jest sprawą najwyższej wagi, dlatego podstawowym materiałem, z którego powstała budka jest stal, zapewniająca ognioodporność konstrukcji. Ponadto 95% materiału użytego w budkach akustycznych Framery One można poddać recyklingowi, co jest ważne z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju.

Framery jest fińskim producentem kabin akustycznych i budek telefonicznych, które zapewniają prywatność w przestrzeniach biurowych, poprawiając ich komfort akustyczny. Produkty marki Framery stanowią idealne rozwiązanie w biurach typu open space oraz activity-based working. Budki i kabiny są dostępne w wersji jedno- i dwuosobowej oraz wielu wariantach kolorystycznych. Wyposażone są we wszystko, co potrzebne do komfortowej rozmowy telefonicznej, spotkania w cztery oczy lub wspólnej pracy dla dwóch osób: system wentylacji, gniazdko elektryczne i oświetlenie LED oraz siedzisko i blat. Instalacja kabin Framery jest szybka i bezproblemowa.

Produkty Framery są wytwarzane w Finlandii. Wszystkie materiały spełniają standardy najwyższej jakości w zakresie akustyki, użyteczności  i designu.

Kinnarps jest dystrybutorem budek akustycznych na polskim rynku na mocy umowy międzynarodowej z marką Framery.

Poznaj pozostałe rozwiązania marki Framery:

Framery O

budki telefoniczne

To idealne rozwiązanie do prowadzenia rozmów telefonicznych i wideokonferencji z zachowaniem prywatności bez przeszkadzania współpracownikom. W hałaśliwych środowiskach jest to także świetne miejsce umożliwiające głęboką koncentrację w ciszy i spokoju.

Framery Q

miejsce spotkań

Pozwala na spotkania 2-4 osobowe, sesje burzy mózgów i ważne rozmowy w cztery oczy lub telekonferencje. Umożliwia przeprowadzenie rozmów w spokoju, nawet gdy dookoła toczy się gwarne życie biurowe.

Framery 2Q

pełnowymiarowy pokój spotkań

To duża budka akustyczna do biura zaprojektowana z myślą o spotkaniach w gronie 4-6 osób. To doskonałe miejsce na spotkania kreatywne i ekspresyjne burze mózgów. Framery 2Q umożliwia stworzenie pokoju w pokoju bez konieczności przeprowadzania kosztownych i kłopotliwych prac remontowych

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

FRAMERY

Zapytaj o produkt

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.

Zobacz nasze realizacje z wykorzystaniem budek akustycznych Framery:

Więcej informacji na stronie frameryacoustics.com