Inteligentne meble dla Twojego biura

Cyfrowa transformacja środowiska pracy coraz silniej wpływa na nasze życie, a ci, którzy wykorzystują nowoczesne technologie w instytucjach i przedsiębiorstwach, będą znacznie lepiej radzić sobie w nadchodzących czasach.

„Projektowanie to nie tylko tworzenie produktów i nadawanie przedmiotom kształtu – tu liczy się przede wszystkim sposób myślenia. Obecnie głównym zadaniem projektantów nie jest tworzenie nowych przedmiotów, ale zwiększanie funkcjonalności istniejących produktów."

Johanna Agerman Ross, kurator wystawy współczesnego wzornictwa w Victoria & Albert Muzeum w Londynie oraz redaktor naczelna, Disegno Magazine

ANALOGOWE I CYFROWE ROZWIĄZANIA TWORZĄ NOWOCZESNE MIEJSCA PRACY

W nowoczesnych biurach rozwiązania analogowe i cyfrowe wzajemnie się uzupełniają. Oba są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania współczesnych miejsc pracy. Inteligentne meble, łączące analogową formę z cyfrowymi udogodnieniami funkcjonalnymi, to rozwiązania, które ułatwiają pracę i oszczędzają czas. Stanowią doskonałe uzupełnienie standardowego wyposażenia biurowego.

 

Collectomate_logo.png

Partnerem technologicznym inteligentnych mebli jest Collectomate.

Zobacz, jak to działa!

TECHNOLOGIA STAŁA SIĘ NIEWIDZIALNĄ SIŁĄ

W przypadku rozwiązań cyfrowych mniej znaczy więcej. Im bardziej zaawansowane urządzenia, tym prościej wyglądają na pierwszy rzut oka.

Skontaktuj się z nami!

ZAINTERESOWAŁO CIĘ TO ROZWIĄZANIE? MASZ PYTANIA?


nAPISZ DO NAS!

Zapytaj o produkt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Kinnarps Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo wycofać zgodę w każdym czasie oraz, że wycofanie mojej zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody, a przed jej wycofaniem.

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności.