Smartphoto, czyli jak robić lepsze zdjęcia wnętrz smartphonem

Miejsce: Showroom Kinnarps, ul. Puławska 354/356, Warszawa
Data: 12 grudnia 2018 w godz. 10:30 do 15:00
Limit miejsc: 15 osób

Warsztaty kierujemy specjalnie do branży kreatywnej: projektantów wnętrz i architektury, projektantów przedmiotu oraz blogerów działających w świecie designu i wnętrz. Podczas warsztatów pokażemy, jak robić naprawdę wartościowe zdjęcia do wykorzystania w marketingu internetowym tj. Instagram czy Facebook, przy użyciu prostych narzędzi (prosty aparat fotograficzny lub telefon) i darmowych programów do obróbki.

W części teoretycznej przybliżymy podstawowe zagadnienia specyficzne dla fotografii wnętrz i przedmiotu, pokażemy jak korzystać ze sprzętu, zastanego światła i jak ustawić aparat do zdjęć. W części praktycznej wszyscy wykonają zdjęcia w showroomie Kinnarps i wspólnie spróbujemy krok po kroku przygotować je do publikacji w social mediach.

Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe w formie PDF na pendrive.

Zgłoszenie na warsztaty fotograficzne - 12 grudnia 2018

REJESTRACJA NA WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn organizacyjnych w warsztatach może wziąć udział tylko 15 osób. Informację o zarezerwowaniu miejsca otrzymają państwo mailowo.

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności

 

Pełna informacja o celach i zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących prawach zawarta została w Polityce Prywatności