Przestrzenie, w których ludzie się rozwijają

Kinnarps tworzy rozwiązania i meble do aranżacji wnętrz w biurach, szkołach i placówkach opieki — pomagamy we wszystkim — od analizy potrzeb po wdrożenie. Dbamy o jakość, ergonomię i innowacyjny design — już od 1942 roku.

Kinnarps Colour Studio to oferta wykończeń mebli do biur, szkół i placówek opieki, wyróżniających się walorami ekologicznymi, wysoką jakością i harmonią barw. Przemyślana oferta, która pozwala uzyskać harmonijne i zrównoważone efekty poprzez wybór materiałów i kolorów odpowiednich do konkretnych miejsc i typów aktywności.

Kinnarps Colour Studio

Ludzie są najważniejszym zasobem każdej organizacji. Ważne, aby czuli się mile widziani, bezpieczni, zainspirowani, zmotywowani i zdrowi. Nie sprawi tego żaden czynnik osobno. Należy zintegrować je w spójną całość. W Kinnarps nazywamy to ergonomią holistyczną - stanem, w którym wszystkie elementy łączą się ze sobą.

Ergonomia holistyczna

Od założenia firmy w 1942 roku filozofia projektowania Kinnarps jest głęboko zakorzeniona w naszym DNA. Tworzymy meble i rozwiązania do aranżacji wnętrz, które mają pozytywny wpływ na życie ludzi. Podstawą tego podejścia jest harmonijne połączenie estetyki, funkcjonalności, ergonomii i zrównoważonego rozwoju.

Przemyślany design

Środowiska pracy na wiele lat. Tworzymy wysokiej jakości meble oraz praktyczne rozwiązania, które charakteryzują się długim okresem eksploatacji i niewielkim wpływem na środowisko.

Zrównoważony rozwój od początku do końca

Poznaj szeroką ofertę naszych mebli

Daj się zainspirować — poznaj nasze meble i praktyczne rozwiązania do aranżacji wnętrz. Wzornictwo, które łączy funkcjonalność z estetyką.